Karusnaha ateljee

  Väärikas raamis omandab teemant oma tõelist ilu. Nii ka naine, kes kannab kasukat, näeb välja elegantne ja võluv. Karusnahka hinnatakse võrdselt kullaga, mis on väärikaks raamiks oivalisele naisele. Iga naine on ainulaadne, neid kõiki ühendab vaid üks soov – omada kasukat!
мехателье

   Rõivaste individuaalõmblus on alati kõrgelt hinnatud. Kuna ostes kallihinnalist kasukat, on suur soov saada mitte ainult soliidse karusnaha omanikuks, vaid unikaalse rõivaeseme kandjaks. Kauplused on aga täis ühesuguseid mudeleid, mis erinevad vaid karusnaha, värvi ja pikkuse poolest. Pole üllatav, et tekib soov muuta niivõrd kallis riideese kasvõi mõnevõrra unikaalsemaks. Peale individuaalse toote, tahetakse saada ka kvaliteetne karusnahk. Kaupluste hooaja lõpumüügid meelitavad tihtipeale madalate hindadega. Kuid me kõik mõistame, et keegi ei hakka müüma toodet endale kahjuks, see aga tähendab, et toote omahind on tõesti madal. Kasuka alghind sõltub õmblemiseks kulunud nahkade arvust. Kokkuhoiu eesmärgil tihtipeale venitatakse nahad parkimise ajal välja. Kasukas, mis on õmmeldud tugevalt väljavenitatud nahkadest, on äärmiselt kerge. Väljavenitamise ajal väheneb naha paksus, karvadevaheline kaugus aga suureneb. Selline karusnahk kiilaneb kiiremini ning kasukas ei soojenda külmal talvel korralikult. Kuigi Hispaania, Itaalia ja Kreeka soojade talvede jaoks sobib selline kasukas küllaltki hästi. Kuid me elame põhjamaa kliimaga Eestis ning seetõttu õmbleme oma kasukaid kvaliteetsetest ning tiheda karvaga karusnahkadest!

   Ateljee KARUSNAHA MAAILM pakub karusnahast toodete õmblemise teenust individuaalse tellimuse alusel, arvestades kõiki kliendi soove ja eelistusi. Meie karusnaha ateljees soetate te endale ainulaadse karusnahast toote, mis on õmmeldud Teie poolt valitud kõrgkvaliteetsest karusnahast ning mis istub Teie figuuril ideaalselt. Toodete õmblemiseks kasutatavaid karusnahku ostavad meie partnerid kõikjal üle maailma. Meie tarnijad toovad karusnahku sisse Soomest, Taanist, Hollandist, Kanadast, Ameerikast, Venemaalt, Hong-Kongist. Valikus on sellised karusnahad, nagu lambanahk, karakull, küülik, nugis, ondatra, nutria, kobras, rebane, ilves, pesukaru, polaarrebane, hõberebane, mink, tšintšilja, soobel. Soovi korral on võimalus tellida ka teisi karusnahku. Samuti võime ümber teha Teie vana kasuka, mille lõige on juba vananenud.

   Meie Ateljee teenuste hulka kuulub ka naturaalsest karusnahast esemete remont. Me tagame kõrge kvaliteedi ja professionaalse lähenemise Teie tellimuse täitmisel. Lisaks sellele on meie hinnad taskukohased. Kõik köösneritööd täidab kõrgelt kvalifitseeritud meister, kelle kogemus on üle 30 aasta.

Allpool on toodud mõningad meie Ateljee meistri poolt valmistatud tooted.