Karusnaha butiik

   Kasukad, nagu ka teemandid, on naiste parimad sõbrad! Mis võib olla parem õrnast, kergest, kohevast ja siidsest karusnahast? Karusnaha salongis rippuvast kasukast saab parem olla vaid kodukapis rippuv kasukas. Tere tulemast KARUSNAHA MAAILMA! Siin ootavad Teid kasukad, mis mõistliku hinna eest heameelega kolivad teie kappi. Meie karusnaha butiigis hinnad kõikidele karusnahatoodetele üllatavad teid meeldivalt. Kiikake Meie butiiki, kus peale kasukate leiate te suure valiku kõikvõimaliki tooteid: mütsid, kotid, püksirihmad, kindad, sallid ning isegi mobiilitelefonikotid! Paljud karusnahatooted ja aksessuaarid valmistatakse meie meistrite poolt. Samuti on Meilt võimalik osta karusnaha eest hoolitsemiseks vajalikke aksessuaare: hari, mütsialus, säilitamiskott, õlad ning palju muud.

   Salongis  KARUSNAHA MAAILM on väike outlet- nurk, kuhu karusnahatooted satuvad omanike käest, kes soovivad müüja oma ostu. Mõnikord inimesed ostavad karusnahatooteid interneti teel, saavad kingituseks, salenevad, võtavad kaalust juurde, mille tulemusena leiavad toote värvi, suuruse või mudeli ebasobivana. Ning sellisel juhul aitame me kasukal leida uue perenaise. Realiseerimiseks võtame me vastu uusi või maksimaalselt  ühe hooaja vältel kantud karusnahatooteid. Jänese, küüliku ja tšintšilja karusnahast tooteid võtame vastu ainult uutena.

   Tulge Meile külla ning teid rõõmustavad mõistlikud hinnad ning suur kaubavalik. Räägitakse, et ainult naine on võimeline minema poodi leiva järgi ning osta endale hoopis kasukas. Me soovime igale naisele minna vähemalt üks kord aastas edukat leiva järgi!

шубы