Karusnahkade külmakamber

   Karusnahatoodete õige säilitamine soojal aastaajal pikendab oluliselt nende eluiga ning võimaldab säilitada nende esialgset ilmet ja kuju. Karusnahkade pikaajalise ning turvalise säilitamise probleemi aitavad lahendada karusnahkade külmakambrid, mis muutuvad populaarseks teenuseks meie sajandil.

   KARUSNAHA MAAILM pakub karusnahatoodete säilitamise teenust spetsiaalses külmakambris, kus on loodud kõik vajalikud tingimused karusnahkade pikaajaliseks hoidmiseks. See konstruktsioon on varustatud professionaalsete seadmetega, mis tagavad madala temperatuuri ning optimaalse niiskuse taseme kambri sees. Kompressor-kondensaatori seade ja õhujahuti moodustavad ideaalse mikrokliima karusnahatoote jaoks ning tagavad pideva õhuliikumise kambri sees.

   Külmakambris püsib õhutemperatuur +4 kuni +6 kraadi. Selline temperatuurirežiim on ideaalne naha elastsuse ja karva säilitamiseks. Samuti teostatakse üks kord kuus terveks ööpäevaks õhutemperatuuri alandamine kuni -5 kraadini karusnaha profülaktikaks ning kaitsmiseks koivastsete ja muute parasiitide eest. Kõige ohutum ja effekiivsem inimese jaoks on töötlus ekstremaalsete temperatuuridega. Vastete jaoks on kliimatingimused 100% hävitavaks teguriks võrreldes mistahes keerulise keemilise koostisega.

   Külmakambris püsib karusnahatoodete jaoks vajalik õhuniiskus vahemikus 45% - 65%. Aktiivselt ringlevad õhuvood mähivad kasuka igast küljest sisse, tänu millele toode “hingab”. Meie külmakambris tagame me Teie kasukale vajaliku ruumi. Kasukad ripuvad mugavatel õlgadel vahekaugusel 15-20 cm üksteisest. Iga müts asub alusel.
   Ning kõige lõpuks, valitseb meie külmakambris pimedus. Ruum külmakambri jaoks on valitud spetsiaalselt ilma akendeta ning selle seinte paksus on üle 50 cm. Vastavalt ruumi mahule oli valitud seadmed vajalike parameetritega.

шуба-снег 1

Kambri põrand, seinad ja lagi on töödeldatud spetsiaalse kõrgetehnologilise isolatsioonvahendiga. See innovaatiline materjal hoiab kambris vajaliku temperatuuri ja niiskuse, samuti kaitseb kambrisse vee tungimise ning tule levitamise eest. Täieliku turvalisuse tagamiseks on kaamera varustatud alarmi anduriga.

   Meie karusnaha külmakambris tagame me teie karusnahatoodetele väärika hoolduse ja turvalisuse! Kui te soovite korraldada oma kasukale turvalise suvepuhkuse, siis saatke ta pikemalt mõtlemata Meie karusnaha külmakambrisse. Kinkige oma lemmikkasukale polaarse öö. Siin valitseb avarus, pimedus ja külm. See on ju tõeline karusnahakuurort!