Karusnaha puhastamine

ennejapeale   

Karusnahatoodete ettevaatliku hoolduse üks põhireegleid on karusnaha perioodiline puhastamine. Paljudel tekib küsimus, millise perioodi tagant tleb see puhastamine teostada? Tithtipeale võib karusnaha hoolitsemist kirjeldavatest allikatest leida informatsiooni, et karusnahatoodet tuleb puhastada iga hooaja lõpus. Kuid kui Te ei kandnud kasukat igapäevaselt, siis ei tasu seda puhastada iga hooaja lõpus. Loomulikult imab vooder endasse lõhnu ning vajab puhastamist tihedamini, kui karusnahk ise. Seetõttu tuleb üks kord kahe aastat tagantvahetadda kasuka vooder või võtta maja olemasolev, pesta see ning panna seejärel kasuka külge tagasi. Mütsi voodrit soovitatatkse vahetada või mütsi küljest ära võtta, pesta ning õmmelda mütsi külge tagasi, seda oleks vaja teha peale iga hooaega. Astuge läbi ning meie kösner vahetab voori mistahes karusnahksel esemel.

   Selleks, et kontrollida, kas karusnahatoode vajab puhastamist või mitte, lihtsalt puhuge karusnahale peale. Õhuvoo all moodustavad kaateri kuju. Kui see vorm kaob kiiresti, siis karusnahk on kuiv, kui aga mitte, siis ese vajab puhastamist.

   KARUSNAHA MAAILM pakub karusnahast esemete keemilise puhastamise teenuseid kahel viisil: 1.kogu toote kuiv puhastus liugtrummelis (karv, kõlu, vooder) ning 2.karva käsitsi puhastus kohalik reostuse puhul (krae, kätised, taskud). Kogu toote keemilise puhastuse viib läbi meie koostööpartner ”Mr & Mrs CLEAN”, mis on loonud eduka maine Eesti turul. Kallihinnaliste karusnahast, seemisnahast ning lihtsalt nahast esemete puhastamiseks kasutab ettevõte õrna tehnoloogiat.  Karusnahatooted töödeldakse hoolikalt süsivesinikuga kinnise tsükliga masinas. Süsivesinkikupuhastus ei kuivata kõlu ning võimaldab säilitada selle loomulikke rasvu. See tagab kõlu elastsuse ning karusnahatoote esialgsete omaduste säilimise. Peale keemilist puhastust süsivesinikuga, muutub Teie kasuka karv pehmeks ning läikivaks. Ettevõte tagab kvaliteedi ning mistahes deformatsioon puudumise. Kuid me palume arvestada, et antud puhastus, et antud puhastusviis ei saa hakkama raskesti väljapuhastavate või vanade plekkidega.

   Käsipuhastust teostavad meie ateljee KARUSNAHA MAAILM köösnerid. Karusnaha puhastamiseks kasutame me maailma juhtivate tootjate kemikaale Saksamaalt. Pori ja rasv eemaldatakse spetsiaalse lahustiga (või vahuga) mis kantakse ainult karvale. Nahka ei töödelda, sellist puhastusviisi loetakse palju säästvamaks kui  lükandtrummelis. Peale käsipuhastust saab karusnaha toode tagasi oma esialgse läike ja pehmuse. Samuti on köösneri arsenalis sellised kemikaalid, mis saavad hakkama naha deformeerumisega.  Raskesti eemaldatavate plekkide likvideerimiseks kasutatakse erineva tugevusega kemikaale. Karusnaha puhastamise protsessi käigus toimime me ettevaatlikult, järgides põhimõtet „Ära kahjusta“. Me kasutame individuaalset lähenemist iga karusnahast eseme puhastamise käigus. Pöörduge meie poole ning me konsulteerime Teid rõõmuga Teie karusnahast eseme puhastamises. Tooge meile oma lemmiku ning me puhastame selle meie hoolivate kätega!