Meist

   Teretulemast Meie KARUSNAHA MAAILMA! Maailm, kus valitseb ainult karusnahk… Nüüdsest on karusnahatoodete armastajatele avatud uksed kõikide teenustega, mida vajavad tooted naturaalsest karusnahast, et nad näeksid välja ilusatena, erksatena ja võrratutena! Me armastame Karusnahka ning Me teame, mis meeldib Karusnahale! шуба с поясом

   Teie kasukale meeldib soojendada Teid külmal talvel ning ilutseda kadestusväärselt Teie seljas! Kevadel tahab kasukas endalt maha raputada kogu tolmu ja mustust ning samuti kohtuda kösneriga, kui ta vajab remonti. Peale seda, kui kasukas on läbinud iluprotseduurid, on ta valmis minema kuurordile...Jah, just nii, saabun suvi ning kasukas unistab teenitud puhkusest...ta näeb unes külma ja pimedat polaarset ööd.

   Karusnaha salongis KARUSNAHA MAAILM saab teie kasukas vajaliku hoolduse professionaalide käest. Me pakume järgmisi teenuseid:

   Nüüdsest võib tulla KARUSNAHA MAAILMA ning saada kõik teenused ühest kohast! See on äärmiselt mugav ning turvaline!
Saling KARUSNAHA MAAILM avas oma uksed 2013 aasta sügisel. Me plaanime võita üksnes positiivse maine tänu meie kollektiivi sõbralikkusele ja professionaalsusele. Teid teenindavad sõbralikud müüjad, kogenneud kösner kontsulteerib mistahes tekkinud karusnahka puudutava küsimuse suhtes.

   Me ootame teid ateljees KARUSNAHA MAAILM! Kinkige oma karsunahale väärikas hooldus, ta ju kingib teile nii palju soojust!!!